Tel: +86-136-88847920
Про нас
Зв'яжіться з нами

Шеньчжень Об'єднаний Foison технології Co., ТОВ

Тел: 86-755-23428539

Факс: 86-755-27688009

Електронна пошта: lxf@szlxf.net

Додайте: 5 дороги, 1 промислова зона Локунь, вулиця Гунмін, Гуанмін Новареа, Шеньчжень, Гуандун, Китай

Про нас
Головна > Про нас

Шеньчжень Об'єднаний технологія Foison Co., LTD є професійним фабричним виробництвом паперових виробів, займається виробництвом комп'ютерного паперу звітності, факсимільного паперу, копіювального паперу, паперу для клейового паперу, касового паперу, паперової паперу, паперу банкоматів тощо.

На заводі є багато китайських та міжнародних виробників високоякісного та недорогого обладнання для виробництва друкованого обладнання, різноманітність - повна;


Компанія дотримується "високотехнологічної, високої якості, безпрограшної співпраці" для наших клієнтів з новітніми та найкращими продуктами. А стратегія "високоякісних товарів" в дусі "інновацій" сприяє розвитку підприємств, з тим щоб "цілісність і прагматична" філософія бізнесу, щоб служити масам клієнтів.


Інновації та професіоналізм є основою нашого бізнесу. Задоволення клієнтів - це наша вічна мета. Завдяки клієнтам, як центру, ми постійно розробляємо та розробляємо високоякісні продукти для задоволення потреб клієнтів і прагнемо створити високоякісний "паперовий" бізнес у Китаї.

ISO 9001_副本.jpg